ALEONOS LTD.

Засновано в 2017г. новаторське підприємство, члени якого можуть похвалитися більш ніж 10-річним досвідом у веденні онлайн-бізнесу.

Наша мета

 

Нашою метою є показати тобі професійну стратегію ведення бізнесу, завдяки якій ти зможеш розвинути власну бізнес-ідею і перетворити свою фірму на успішне підприємство. Усі члени нашої команди та наші партнери мають відношення до найрізноманітніших галузей підприємницької діяльності, кожен з них охоче поділиться своїми безцінними знаннями.

Ми зацікавлені в твоєму успіху, адже твій успіх — це вірна ознака і нашого успіху. Саме тому ми завжди радіємо, коли спостерігаємо за твоїм поступовим ростом, твоїм становленням, твоїм розвитком як успішного підприємця. Ми покажемо тобі перспективні шляхи до запуску власної справи, які навіть не вимагають наявності великого стартового капіталу.

Ми поділимося з тобою усілякими виробничими секретами з таких сфер, як розробка і розвиток продукту і марки, заснування фірми, податкова оптимізація, інтернет-маркетинг.

Твій успіх

 
  • 100% 100%

Завдяки розвитку інтернет-технологій і глобалізації шлях до просування та реалізації хорошої продукції став набагато простішим. Але для цього треба обов’язково користуватися правильними інструментами. У зв’язку з процесом глобалізації ринків у людей з’явилася можливість особистого просування товарів. Без обхідних шляхів на кшталт торгових агентів, великих торгових фірм, дорогих виставок або торгових посередників.

За час нашої спільної багаторічної практики ми змогли накопичити більш ніж достатньо досвіду і інформації, якими раді будемо поділитися з тобою. Завдяки цим знанням ти зможеш обійти стороною велику кількість перешкод і успішно заявити про свою продукцію на ринку.

З цієї миті ти можеш почати перетворюватися на успішного підприємця. Навіть без великих інвестицій ти можеш втілювати свої творчі ідеї або просувати свою продукцію на глобальному ринку.

 

ЦІНА ВПІЗНАВАНОСТІ

Ми готові допомогти тобі в розробці та візуалізації фірмової марки. Ми надамо підтримку у всіляких питаннях — від вибору найбільш виграшного кольору до розробки дизайну упаковки.

Ти вже заснував власне підприємство і розробив фірмову марку? Тоді ми запропонуємо тобі готову стратегію, за допомогою якої ти крок за кроком досягнеш поставленої мети і зможеш професійно просувати свою продукцію.
З невеликими інвестиціями і не маючи власного складу, ти зможеш вирости з рядового підприємця до справжньої великої компанії. Тепер ти маєш власну фірмову марку, власний продукт і прагнеш до вершин. З отриманням першого прибутку на твоєму шляху неминуче зустрінуться непрості бухгалтерські розрахунки та питаннями податкового законодавства.

Твоя фірмова марка — ця базова ланка твоєї майбутньої компанії.

 

АДЖЕ ТИ МОЖЕШ ЗАСНОВУВАТИ КОМПАНІЮ У БУДЬ-ЯКІЙ ЄВРОПЕЙСЬКІЙ КРАЇНІ АБО НАВІТЬ У БУДЬ-ЯКІЙ КРАЇНІ СВІТУ. НАВІЩО Ж ЦЕ РОБИТИ В КРАЇНІ З НАЙБІЛЬШ ВИСОКИМИ ПОДАТКАМИ?

Перед запуском підприємства ми пропонуємо тобі консультацію. Тут ми висвітлимо всі можливості податкової оптимізації для того, щоб ти зміг абсолютно законно заощаджувати на податках.

Без різниці, продаєш ти цифрову продукцію або матеріальні товари. Ти отримуєш інформацію, яка раніше була доступна тільки великим концернам. Для непростих випадків у нас є першокласний фахівець, який відмінно розбирається в складних податкових питаннях і зможе запропонувати тобі оптимальне рішення.

З самого початку вибери для своєї компанії місце розташування з найбільш підходящими умовами. Залежно від сфери діяльності, можна знизити розмір твоїх податкових платежів аж до 0%.

Ще однією сферою діяльності нашого підприємства є купівля і продаж продуктів, марок та ідей. Ми також пропонуємо фінансову участь у розвитку компанії.

Ділова участь у бізнесі:

Наше підприємство стає партнером/співзасновником твоєї фірми і ми разом з тобою розвиваємо твою справу.

Ти створив успішну фірмову марку або цікавий продукт? А тепер хочеш його продати і спокійно займатися розробкою нових ідей? Просто повідом нас про це. Ми із задоволенням розглянемо твій проект.

Адреса:

7 Athinon Avenue Tolmi Court – Office 201

8035 Paphos – Cyprus

Email: info@aleonos.eu

Відправ повідомлення